EXCLUSIVE MK

Tag : луна џогани

НАСЛОВНА Шоу биз

Луна Џогани ги разнежни фановите со ОВАА фотографија: Ужива во втората бременост, па откри една важна буква

Angela
Луна Џогани чека второ дете со својот избраник Марко. Таа пред две години роди девојче кое се вика Миа. Поранешната пејачка и учесничка во „Задруга“ секојдневно покажува дека ужива во бременоста, а на својот Инстаграм...