EXCLUSIVE MK

Tag : мадона

НАСЛОВНА Шоу биз

БИЛА ПРОНАЈДЕНА ВО НЕСВЕСТ ОД НЕЈЗИНАТА ЌЕРКА – Мадона на интензивна нега во болница, фановите низ целиот свет чекаат само ЕДНА ИНФОРМАЦИЈА!

Angela
Поради здравствени проблеми Мадона заврши во болница каде е задржана на одделението за интензивна нега. Веста за здравствените компликации на пејачката првично ја објави нејзиниот менаџер, во соопштение во кое се наведува дека кралицата на...