EXCLUSIVE MK

Tag : мажи

Занимливости НАСЛОВНА

Жените ѝ плаќаат по 1.700 евра за да дознаат дали мажите им се верни: Речиси сите паѓаат на ТЕСТОТ!

Angela
Каролина Лекер работи како љубовен детектив и ја тестира верноста на мажите, за што ѝ плаќаат огромни суми Неверството не познава пол, бидејќи еднакво изневеруваат и мажите и жените. Сепак, жените велат дека мажите се...