EXCLUSIVE MK

Tag : марија микиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Се породи Марија Микиќ: Децата на убавата пејачка се помалку од една година разлика

Angela
Пејачката Марија Микиќ денеска се породи и роди момче. Пораѓањето помина добро и двајцата се чувствуваат добро. Марија утрово во породилиштето ја придружуваа нејзиниот вереник Јован Пантиќ и нејзината ќерка Ѓурѓа, која во јули ќе...