EXCLUSIVE MK

Tag : марија шерифовиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Трогателната објава на Марија Шерифовиќ по веста за смртта на Саша Видиќ (ФОТО)

Angela
Многу пријатели и колеги на социјалните мрежи се простуваат од Саша Видиќ, кој почина денеска на 52-годишна возраст. Веста за неговата смрт ја потресе и поп-ѕвездата Марија Шерифовиќ, која објави фотографијата на Видиќ и емотивните...