EXCLUSIVE MK

Tag : марк ентони

НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Марк Ентони стана татко по седми пат, со 30 години помладата сопруга ја објавија првата фотографија од бебето

Angela
Познатиот пејач Марк Ентони го доби седмото дете на 54-годишна возраст, само една година по венчавката со 30 години помладата манекенка Надја Фереира која за првпат стана мајка. -Господ секогаш знае кога е најдобриот момент....