EXCLUSIVE MK

Tag : масакар

НАСЛОВНА Црна хроника

„Боже, спаси нè од гнев и горчина“: По погребот на нивната ќерка родителите се обратија со потресни зборови – болката е неиздржлива

Angela
Момчето Коста (13) кое изврши масакр во неговото основно училиште „Владислав Рибникар“ во Врачар, моментално е на специјално одделение на Клиниката за неврологија и психијатрија за деца и младинци. Србија вчера и завчера се прости...
НАСЛОВНА Свет

Зад ова слатко лице се крие МОНСТРУМ: Ова е убиецот од Младеновац, падна во рацете на полицијата

Angela
Полицијата во Србија пред малку го приведе Урош Б.(21), кој е осомничен дека во околината на Млаеновац убил 8 и повредил уште 18 лица. Според неофицијални информации на српските медиуми, напаѓачот пукал и во село...
НАСЛОВНА Шоу биз

СЕ ЈАВИ И КАРЛЕУША ПО ТРАГЕДИЈАТА ВО БЕЛГРАД: „Ова е предупредување за сите нас“ (ФОТО)

Angela
Трагедијата што се случи вчера во Белград, во која момче уби девет лица на училиште, меѓу кои осум деца, ја остави јавноста во шок. По тој повод се огласи и Јелена Карлеуша која испрати навистина...