EXCLUSIVE MK

Tag : мајами

НАСЛОВНА Шоу биз

КУЌА КОЈА ЌЕ ВИ ГО ПОМАТИ УМОТ – еве каде ќе живее Шакира во Мајами, вилата е вредна вртоглави 17,5 милиони долари (ВИДЕО)

Angela
По разделбата со Пике, Шакира конечно со двата сина ја напушти Барселона.   View this post on Instagram   A post shared by Shakira (@shakira) Таа се враќа во Америка, во својот луксузен дом во...