EXCLUSIVE MK

Tag : мајка

НАСЛОВНА Шоу биз

Девојката на Огнен Амиџиќ ја покажа мајката – дефинитивно од неа ја наследила убавината, има професија која сите ја посакуваат (ФОТО)

Angela
Девојката на Огнен Амиџиќ, Мина Наумовиќ веќе еден месец е во центарот на вниманието откако водителот објави дека е во врска со неговата колешка која има и свој дел во неговата емисија „Амиџи шоу“. На...
НАСЛОВНА Шоу биз

Нема да поверувате како изгледа мајката на Војаж – таа во патики и со гол стомак го прослави роденденот, синот како изненадување го викнал овој пејач (ФОТО)

Angela
Раперот Војаж и приредил изненадување на мајка му Жана за нејзиниот роденден, па на прославата го повикал фолкерот Дарко Лазиќ. Моменти од роденденот се појавија во јавноста, а на снимката се гледа како тие се...
НАСЛОВНА Шоу биз

Вака изгледа мајката на Милош Биковиќ: Таа е негова најголема поддршка, а еве што доби од првиот голем хонорар на актерот

Angela
Милош Биковиќ е еден од омилените српски актери. Покрај актерството, големо медиумско внимание привлекува и неговиот приватен живот, а најголема поддршка во животот има од мајка му Марија. Познато е дека има брат Александар, кој...