EXCLUSIVE MK

Tag : мекици

НАСЛОВНА Шоу биз

ЦЕЦА ПЕЕ, НА ВЕЉКО МУ ЈА КИНАТ МАИЦАТА – од Анастасија ни трага ни глас во вилата, што се случуваше зад ѕидовите на Дедиње (ФОТО+ВИДЕО)

Angela
Семејството Ражнатовиќ вчеравечер го прослави раѓањето на малиот Крстан, а припадниците на српската јавна сцена вчера се имаа собрано во вилата на Дедиње, каде на гордиот татко Вељко Ражнатовиќ му го честитаа раѓањето на синот...