EXCLUSIVE MK

Tag : меланија трамп

НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Само таа знае како: Меланија Трамп со уште еден моден погодок

Angela
Меланија Трамп за роденденот на нејзиниот сопруг носеше фустан од познатиот бренд „Гучи“ кој чини 3.000 долари. Поранешната прва дама на САД, Меланија Трамп, воодушеви од своето модно издание. Таа носеше долг бел фустан!  ...
НАСЛОВНА Шоу биз

Каде е Меланија Трамп во екот на судењето на Доналд: Еве каде живее, што прави и со кого е најблиска

Angela
Поранешниот американски претседател Доналд Трамп (76) во вторникот се појави на суд, откако официјално беше уапсен. Трамп беше обвинет по 34 точки од обвинението и се изјасни за невин. На тајкунот му се суди за...