EXCLUSIVE MK

Tag : мелиса донгел

НАСЛОВНА Шоу биз

Потресна исповед на турска актерка: Татко ми ме силуваше, мајка ми не ми веруваше

Angela
Турската актерка Мелиса Донгел призна дека доживеала траума додека растела кога нејзиниот татко ја силувал на 15 годишна возраст. После тоа, актерката побарала помош од нејзината мајка, која не и поверувала. Донгел, која учествуваше во...