EXCLUSIVE MK

Tag : мелита ракичевиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

КОПИЈА НА СВОЈАТА МАЈКА – се соблече во бикини ќерката на Мелита Ракичевиќ, кога ќе видите каква убавица е Барбара ќе подзинете (ФОТО)

Angela
Младата македонска ТВ водителка и надежна пејачка Барбара Ракичевиќ, помеѓу два настапи во ноќните клубови низ Македонија, реши да замине на викенд одмор. Русокосата убавица откако матурираше и стана полнолетна, сега може и сама без...
НАСЛОВНА Шоу биз

Ќерката на Мелита славеше матура: Мајка ѝ сите добро ја знаеме, ова е нејзиниот татко Соме (ФОТО)

Angela
Ќерката на Мелита Ракичевиќ, славеше матура. За матурската вечер таа избра фустан во боја на шампањ, од модната дизајнерка Ива Спасовска, а ја нашминка Дадар со кого и приватно се дружат. Сепак, впечаток остави заедничката...