EXCLUSIVE MK

Tag : мерцедес

НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Таа е вљубена во својот мерцедес, ама некој постојано и го краде знакот – српската пејачка на маки, ќе го продаде овој „ѕвер“

Angela
Атрактивната млада пејачка Теодора Џехверовиќ се пожали на Инстаграм дека ѝ го украле знакот „мерцедес“ од нејзиниот автомобил паркиран пред станот каде што живее. „Знаете дека сум вистински љубител на „мерцедес“, меѓутоа, знакот на моделот...