EXCLUSIVE MK

Tag : месец јуни

Астрологија НАСЛОВНА

До крајот на јуни доаѓаат нивните 5 минути: Два хороскопски знаци нема да знаат што да прават од толку изненадна среќа

Angela
Одредени животни фази кои повеќе не ви служат водат до завршување и следи целосен животен пресврт за овие два хороскопски знаци. ОВЕН Целиот јуни ќе биде исполнет со различни настани, но најважниот дел од месецот...
Астрологија

Четири знаци кои ќе имаат најмногу среќа во Јуни: Ќе им цветаат рози бидејќи влегуваат во одличен животен период

Angela
Крајот на владеењето на ретроградниот Марс кон средината на месец мај, ја најави добрата вест за сите хороскопски знаци. Сепак, во јуни месец некои ќе имаат повеќе среќа од другите. Проверете дали сте меѓу нив!...
Астрологија НАСЛОВНА

Пустош во животот: Три хороскопски знаци наскоро ќе бидат „исцедени како лимон“, но ѕвездите советуваат како да ги надитрите непријателите!

Angela
Од 5 до 17 јуни, за време на периодот на опаѓање на Месечината, претставниците на неколку знаци на Зодијакот треба да покажат максимална претпазливост. Можеби ќе останат без пари, но секако и без сила, ќе...
Астрологија НАСЛОВНА

Руски астролог предупредува: Јуни ќе биде претежок месец за еден знак

Angela
Познатиот руски астролог Тамара Глоба открила што би можеле да очекуваат хороскопските знаци во јуни, а особено издвоила еден од нив, кому ѕвездите нема да му бидат најнаклонети во првиот летен месец. Напротив, верува дека...
Занимливости НАСЛОВНА

Ги красат прекрасни карактеристики: Луѓето родени во ЈУНИ се посебни

Angela
Сите се разликуваме според месеците во кои сме родени, бидејќи самиот месец може да игра прилично голема улога во обликувањето на карактерните особини кај секој човек. Кои квалитети ги поседуваат луѓето коишто се родени во...
Астрологија

Јунската полна Mесечина ќе донесе вистинска катастрофа за два хороскопски знаци: кој може да очекува проблеми

Angela
На 4 јуни, ќе ја имаме првата летна полна Месечина. Овој настан ќе донесе вистинска катастрофа во животот на двата знака од Зодијакот. Треба да покажат максимална претпазливост, ќе има многу ризици и искушенија… Што...
Астрологија НАСЛОВНА

ЗА ЕДЕН ЗНАК ДОАЃААТ ПАРИ, ЗА ДРУГ БРАК ВО ЈУНИ – овие четири знаци ќе бидат до небото благодарни на тоа што ги чека следниот месец

Angela
Овие хороскопски знаци достоинствено го преживеаја тешкото време и сега ги чека подобра иднина. Конечно, можете да здивнете и да се подготвите за промени. ОВЕН Овните ќе бидат шокирани од ненадејната среќа што ќе ги...
Астрологија НАСЛОВНА

Астролог предупредува дека јуни ќе биде претежок месец за еден знак: Го очекуваат проблеми со здравјето и отказ од работа!

Angela
Познатиот руски астролог Тамара Глоба открила што би можеле да очекуваат хороскопските знаци во јуни, а особено издвоила еден од нив, кому ѕвездите нема да му бидат најнаклонети во првиот летен месец. Напротив, верува дека...
Астрологија НАСЛОВНА

Четири хороскопски знаци ќе имаат невидена среќа во јуни: Ќе „убодат“ џекпот

Angela
Дознајте кои 4 хороскопски знаци ќе бидат најсреќни во јуни. Некои решаваат финансиски проблеми, а некои се смеат на голема љубов. Коридорот на затемнувањето заврши на 5 мај, ретроградниот Меркур заврши на 15-ти, што значи...