EXCLUSIVE MK

Tag : миа беговиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Животот не ја штедеше: Убавата хрватска актерка доживеа голема трагедија, а крајот на една љубов за неа беше голем срам!

Angela
Убавата хрватска актерка Миа Беговиќ немала лесен живот. Иако може да се пофали со импресивни улоги во филмот и театарот, деталите од приватниот живот на Миа се шокантни. Имено, Миа важеше за една од најубавите...