EXCLUSIVE MK

Tag : мика и гиба

НАСЛОВНА Шоу биз

ПРВА ФОТОГРАФИЈА ПО ПРОМЕНАТА НА ПОЛОТ – близнаците кои се прославија во регионот се веќе жени, а мајка им како од пушка: Еве што вели за нивните полови органи!

Angela
Контроверзните близнаци од Србија, Мика и Гиба Васиќ и некогашните учесници во „Големиот брат“ и „Задруга“ си го променија полот и сега се Ана и Ивана Николиќ. Операцијата ја извршија пред почетокот на летото минатата...