EXCLUSIVE MK

Tag : миле китиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Миле Китиќ се бакнува во уста со помлада девојка: Што ќе каже на ова сопругата Марта? (ФОТО)

Angela
Разводот на Миле и Марта поради прељуба е на повидок. Разводот на пејачиот Миле Китиќ и сопругата Марта со години е честа тема на српските медиуми, а причината за тоа секогаш биле наводните авантури на...