EXCLUSIVE MK

Tag : милица дабовиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

ПРОЅИРНА ТАНГА И БРАДАВИЦА ВО КАДАРОТ – Милица Дабовиќ објави топлес фотографија која не ја наплати преку „Онлифанс“, ќе триете очи и вие! (ФОТО+18)

Angela
Поранешната српска кошаркарка Милица Дабовиќ повторно е во центарот на вниманието на јавноста откако објави топлес фотографија. Имено сите добро знаат дека таа има профил на „Онлифенс“, на кој објавува повеќе од провокативни и сексапилни...
НАСЛОВНА Шоу биз

И ПОНАТАМУ ГИ ПЛАЌАМ ГРЕШКИТЕ… српската кошаркарка му праќала голи фотографии на поранешното момче, па сега Телеграм ГОРИ – сите ја видоа ваква!

Angela
Милица Дабовиќ деновиве доживува вистинска агонија поради нејзиното поранешно момче кое и се одмазди објавувајќи нејзини разголени фотографии. Како што дознаваат српските медиуми, М.Ј., со која поранешната кошаркарка претходно била во врска, долго време и...