EXCLUSIVE MK

Tag : милица кон

НАСЛОВНА Шоу биз

„Еден ја држи, друг ја удира со тупаници“: Ќерката на Марко и Милица Кон преживува пекол во училиште

Angela
Музичарот Марко Кон и неговата сопруга, водителките Милица Кон беа гости во „Амиџи шоу“ на тема како медиумите, социјалните мрежи, музиката и забавата влијае на општеството воопшто. Тие открија дека нивната ќерка е жртва на...