EXCLUSIVE MK

Tag : милица павловиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Без трошка шминка и Фотошоп: Милица Павловиќ го покажа вистинското лице, ја препознавате ли? (ФОТО)

Angela
Популарната пејачка вака изгледа без шминка, затоа коментарите не стивнуваат… Од кога зачекори на јавната сцена, Милица Павловиќ секогаш е стокмена од глава до петици. Како и многу дами, така и пејачката оди на третмани,...