EXCLUSIVE MK

Tag : милица тодоровиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Милица Тодоровиќ ги покажа сестрата и братот, сличноста меѓу убавите девојки е голема (ФОТО)

Angela
Милица Тодоровиќ не крие колку е приврзана за семејството, а малкумина знаат дека пејачката има две сестри Јована и Анѓела, како и брат Владан. Нејзината сестра Јована е мажена, а и нејзиниот зет одреден период...
Шоу биз

ЌЕ ПОДЗИНЕТЕ – Милица Тодоровиќ во танга позира пред огледало, од глетката ќе ви се помати умот (ФОТО)

Angela
Пејачката Милица Тодоровиќ е доказ дека на убава жена се’ убаво и стои, особено кога ќе го стопи вишокот килограми. Пејачката се здебели толку многу за време на короната, што речиси беше непрепознатлива, а сега...