EXCLUSIVE MK

Tag : мина наумовиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

„ГАЗДАРИЦАТА СЕ ОПУШТИ“ – девојката на Огнен Амиџиќ среде емисија се појави само во кошула, сите се прашуваа само едно кога видоа колку е кратка! (ФОТО)

Angela
Водителот Огнен Амиџиќ веќе некое време ужива во врската со колешката Мина Наумовиќ која е дел од неговата емисија „Амиџи шоу“. Парот иако врската ја криеше неколку месеци, откако се дозна за нивната романса, сите...
НАСЛОВНА Шоу биз

Девојката на Огнен Амиџиќ ја покажа мајката – дефинитивно од неа ја наследила убавината, има професија која сите ја посакуваат (ФОТО)

Angela
Девојката на Огнен Амиџиќ, Мина Наумовиќ веќе еден месец е во центарот на вниманието откако водителот објави дека е во врска со неговата колешка која има и свој дел во неговата емисија „Амиџи шоу“. На...