EXCLUSIVE MK

Tag : министерка

Занимливости НАСЛОВНА

(ФОТО) Французите го разграбаа „Плејбој“ за да ја видат министерката зајачица: Втора тура се печати!

Angela
Бројот на францускиот магазин Плејбој, на чија насловна се појави Марлен Чиапа, државен секретар за социјална и солидарна економија, брзо беше распродаден, пренесува Франс Инфо. Како што изјави главниот уредник на Плејбој, Жан-Кристоф Флорентан, 100.000...