EXCLUSIVE MK

Tag : младеновац

НАСЛОВНА Свет

Зад ова слатко лице се крие МОНСТРУМ: Ова е убиецот од Младеновац, падна во рацете на полицијата

Angela
Полицијата во Србија пред малку го приведе Урош Б.(21), кој е осомничен дека во околината на Млаеновац убил 8 и повредил уште 18 лица. Според неофицијални информации на српските медиуми, напаѓачот пукал и во село...