EXCLUSIVE MK

Tag : момче

НАСЛОВНА Шоу биз

НИВНАТА ЉУБОВ НЕ МОЖЕШЕ ВЕЧНО ДА ЈА КРИЈАТ – овој колега од „ѕвездите на гранд“ е момчето на нашата победничка Славица, сите добро го знаете! (ФОТО)

Angela
Струмичанката Славица Ангелова привлече големо внимание во јавноста во целиот регион по триумфот во „Ѕвездите на Гранд“. Сепак, освен што убаво пее и што е паметна (студира медицина), малку се знае за оваа талентирана девојка....
НАСЛОВНА Свет

Зад ова слатко лице се крие МОНСТРУМ: Ова е убиецот од Младеновац, падна во рацете на полицијата

Angela
Полицијата во Србија пред малку го приведе Урош Б.(21), кој е осомничен дека во околината на Млаеновац убил 8 и повредил уште 18 лица. Според неофицијални информации на српските медиуми, напаѓачот пукал и во село...
НАСЛОВНА Шоу биз

Тој е генерација на нејзините синови: Овој маж ја љуби Лидија Вукичевиќ (ФОТО)

Angela
На пошироката јавност веќе извесно време и е позната информацијата дека Лидија Вукичевиќ е лудо вљубена во згоден сликар, роден на нашите простори и со постојана адреса во Италија. Од првите информации кои стигнаа до...