EXCLUSIVE MK

Tag : мртви

НАСЛОВНА Свет

СИТЕ ПАТНИЦИ СЕ МРТВИ! НАЈНОВА ВЕСТ ГО ОБИКОЛИ СВЕТОТ

Angela
Компанијата „Оушнгејт“ објави дека петтемина патници од исчезнатата подморница „Титан“ се мртви, со што е ставен трагичен крај на обемната потрага која траеше од неделата. „Нашиот извршен директор Стоктон Раш, Шахзада Давуд и неговиот син...