EXCLUSIVE MK

Tag : мустафа сандал

НАСЛОВНА Шоу биз

Емина го тужеше дека не плаќа алиментација, а тој заработува милиони: Еве со кого Мустафа ќе ја подели вртоглавата сума на пари

Angela
Мустафа Сандал е турска музичка ѕвезда, но и заштитно лице на многу брендови. Како што пренесуваат медиумите од Истанбул, поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ штотуку потпишал едногодишен договор вреден еден милион долари со компанијата „Портал...