EXCLUSIVE MK

Tag : навивачка

НАСЛОВНА Шоу биз

ВИДЕО: Најзгодната хрватска навивачка направи хаос во Ротердам – Навивач сакаше да се слика со неа, интервенираше полицијата

Angela
Една од најпознатите хрватски навивачки Ивана Кнол пристигна пред почетокот на натпреварот помеѓу Хрватска и Холандија во Лигата на нации, а многу фанови и пријдоа да се фотографираат. Но, набрзо настанал проблем по што морала...