EXCLUSIVE MK

Tag : наташа беквалац

НАСЛОВНА Шоу биз

„Те чекам во хотелска соба“, пораката на Наташа Беквалац заврши на погрешен број

Angela
Барбиката од Нови Сад, како што ја нарекуваат пејачката Наташа Беквалац пред извесно време доживеа ланепријатност поради која од срам сакала да потоне во земја. Имено, пејачката на погрешна личност испратила порака наменета за пријател,...
НАСЛОВНА Шоу биз

ЗАРАБОТУВА ВРТОГЛАВА СУМА НА ПАРИ – новиот бизнис на Беквалац очигледно се исплати, кога ќе прочитате колку заработила само за еден месец и вие ќе се „фатите за работа“!

Angela
Пејачката Наташа Беквалац веќе неколку години ја издава својата луксузна вила за различни видови на прослави, а на месечно ниво заработува и до 18.000 евра, пренесуваат српските медиуми. Нејзиниот имот во Нови Сад стана популарно...
НАСЛОВНА Шоу биз

Убавите сестри Беквалац не штедат на уживање: За одмор на ОВА место плаќаат 1.000 евра дневно (ВИДЕО)

Angela
Пејачката Наташа Беквалац ги спакува куферите и замина на одмор со својата сестра Кристина Беквалац. Тие две заминале на луксузно патување без своите деца, а како што пренесуваат тамошните медиуми, воопшто не штеделе за уживање....
НАСЛОВНА Шоу биз

БЕЛ ПРОВИДЕН ФУСТАН И БЕЛА ТАНГА – на Наташа Беквалац и беше незгодно што на настапот сите гледаа во овој долен детаљ од телото (ФОТО)

Angela
Иако неодамна ја извести јавноста дека ќе паузира со настапи бидејќи не се чувствува најдобро, Наташа Беквалац синоќа настапи во Подгорица. За настапот, таа избра многу смела и провокативна комбинација, која се состоеше од проѕирен...
НАСЛОВНА Шоу биз

Слатките за неа се болна тема: Наташа Беквалац откри како успеа да ја доведе линијата до совршенство (ФОТО)

Angela
Наташа Беквалац ја носи титулата една од најубавите жени на овие простории. А кога се грижи за својот изглед, пејачката понекогаш може да се опушти и да накачи некој килограм вишок. Сега откри како ослабела...