EXCLUSIVE MK

Tag : наташа шавија

НАСЛОВНА Шоу биз

Еве како изгледа Наташа Шавија по претепувањето: На Стефан му пречел длабокиот шлиц – старлетата откри низ што поминала (ФОТО)

Angela
Старлетата Наташа Шавија пристигна во Основното обвинителство во Рума каде беше сослушана како жртва во истрагата против Стефан Кариќ. Шавија пред обвинителството раскажала што се случило кобната вечер, но одговорила на прашањето дали се приклучува...