EXCLUSIVE MK

Tag : натпреварувач

Занимливости НАСЛОВНА

ВИДЕО: Натпреварувач се самозапали среде шоу, жирито во шок

Angela
Еден натпреварувач во шоуто „Britain’s Got Talent“ ги шокирал членовите на жирито, но и гледачите покрај малите екрани откако во текот на својата точка се запалил на сцената. Членовите на жирито Сајмон Кауел, Аманда Холден,...