EXCLUSIVE MK

Tag : неделен хороскоп

Астрологија НАСЛОВНА

Еден знак ќе добие одлични вести до крајот на неделата: Неделен хороскоп, особено овој знак го очекува љубов и само љубов!

Angela
Овен Љубов: На повидок се пречки и фрустрации. Оние кои се во долга и стабилна врска и го познаваат партнерот ќе знаат како да го издржат овој непријатен период. Оние кои штотуку почнуваат врска веројатно...
Астрологија НАСЛОВНА

Неделен хороскоп: Овие знаци ќе бидат полни со идеи, но никој нема да успее да ги надмине Лавовите

Angela
Во продолжение прочитајте ја астролошката прогноза за оваа недела, од 12 до 18 јуни 2023 година. Овен Оваа недела ви носи ненадеен пораст на енергијата и ентузијазмот. Искористете го ова време за да се занимавате...
Астрологија НАСЛОВНА

Неделен хороскоп: Непредвиден пресврт за Стрелците, нова љубов за Лавовите, промени за Рибите…

Angela
ОВЕН: Бакнати од среќата! Драг Овен, вашата недела ќе биде бакната од среќа, која ќе започне со два прекрасни дена на Месечината, во кои очекувајте дека сè може да се случи (што е позитивно). Венера...
Астрологија НАСЛОВНА

Неделен хороскоп – еден знак ги меша работата и приватниот живот, а овој знак особено да внимава на кого му верува!

Angela
Дознајте што предвидува вашиот неделен хороскоп за оваа недела на работното место, во љубовта и дали ќе се сложувате со семејството. Овен Работа: Поволен период за активирање на работно место. Планетарните аспекти ветуваат добар исход...
Астрологија НАСЛОВНА

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП – на овој знак душата ќе му дојде на место, а еве што ги очекува родените во месец април

Angela
Дознајте што открива неделниот хороскоп за вашиот знак од 3 до 9 април 2023 година! ОВЕН – Вашиот социјален круг значително ќе се прошири. Обидете се да избегнете важни одлуки кои не можат да се...