EXCLUSIVE MK

Tag : немања гудељ

НАСЛОВНА Шоу биз

АНАСТАСИЈА СКРИШУМ ГО СНИМАШЕ ГУДЕЉ: Сите гледаа во неговата глава, фудбалерот без ниту едно влакно на косата – видеото каде е ќелав тешко да и го прости!

Angela
Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ отпатувала за Франција со својот партнер Немања Гудељ, а со нив е и братот на Немања, Драгиша со неговата понежна половина. Анастасија вчера беше забележана на семеен ручек, а денес отпатува...
НАСЛОВНА Шоу биз

ИМА ПРИЧИНА ДА ГО ПРЕКИНЕ МОЛКОТ, СЕ ВМЕША И ЦЕЦА – прво огласување на Анастасија по загубата на бебето (ФОТО)

Angela
Анастасија Ражнатовиќ неодамна го загуби бебето во петтиот месец од бременоста, што беше голема трагедија за целото семејство. Тажната вест на јавноста ѝ ја соопшти нејзиниот партнер Немања Гудељ, кој ги замоли медиумите за мир...
НАСЛОВНА Шоу биз

Немања Гудељ отиде на операција за пресадување коса во Турција, а Анастасија фотографирана на шопинг (ФОТО)

Angela
Немања Гудељ ќе пресади коса за да го скрати визуелно високотo чело. Фудбалерот објави видео од првата посета на лекарот во Турција, додека Анастасија беше снимена како ги поминува деновите низ Белград. Српскиот фудбалер и...
НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Анастасија и Немања го напуштија Белград, фудбалерот не ја испушта од прегратка, а еве каде ги полнат батериите

Angela
Српската пејачка, Анастасија Ражнатовиќ по неколку месеци и по трагедијата која и се случи дојде во Белград, но не остана долго. Таа во Белград пристигна од Будимпешта каде го следеше своето момче кој играше финале...
НАСЛОВНА Шоу биз

Цеца ја објави првата заедничка фотографија на Анастасија и Гудељ по загубата на бебето (ФОТО)

Angela
Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ пред неколку дена објавија дека го загубиле бебето. Немања веста ја објави на својата инстаграм приказна, а Анастасија одлучи целосно да се повлече од јавноста. Таа ги исклучи...
НАСЛОВНА Шоу биз

ДОДЕКА ВЕЉКО И ЦЕЦА МОЛЧАТ СЕ ОГЛАСИ И БРАТОТ НА ГУДЕЉ – тешките зборови и особено фотографијата ќе ја докрајчи Анастасија (ФОТО)

Angela
Фудбалерот и репрезентативецот на Србија, Немања Гудељ во понеделникот објави дека заедно со Анастасија Ражнатовиќ го загубиле бебето во петтиот месец од бременоста. По овие тажни вести многу корисници на социјалните мрежи упатиле утешни зборови...
НАСЛОВНА Шоу биз

ЦЕЦА ПРВ ПАТ СЕ ОГЛАСИ НА ИНСТАГРАМ ПО ТРАГЕДИЈАТА – откако ќерка и го загуби бебето не можеше да не ја сподели оваа фотографија со фановите!

Angela
Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ се огласи на својот Инстаграм профил и упати пофални зборови за својот зет, фудбалерот Немања Гудељ. Овие честитки доаѓаат по успехот на фудбалерот со неговиот фудбалски тим и освоениот пехар....
НАСЛОВНА Шоу биз

Немања Гудељ сподели претажна фотографија по загубата на неродената ќерка: „Сега се заедно на небото“ (ФОТО)

Angela
Тажната вест дека Анастасија Ражнатовиќ го загуби бебето ги потресе семејствата Гудељ и Ражнатовиќ. Фудбалерот Немања Гудељ вчера на социјалните мрежи ја сподели веста за загубата на бебето. Тој напиша дека ова е болен момент...
НАСЛОВНА Шоу биз

Анастасија и Немања го изгубија бебето, фудбалерот ја соопшти тажната вест (ФОТО)

Angela
Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ го изгубија бебето. Тажната вест ја соопшти српскиот репрезентативец на својот инстаграм-профил. „Со вас споделивме добри вести и бевте со нас со сето срце, честитки и пораки. Благодарам за...
НАСЛОВНА Шоу биз

Гудељ и приреди изненадување на Анастасија – балони низ цела соба, торта со свеќички и во раката подарок кој ја стопи бремената ќерка на Цеца (ФОТО)

Angela
Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ денеска го прославува својот 25 роденден. Нејзиното момче Немања Гудељ со кого ќе се венча во јули месец и приреди изненадување во нивниот дом во Севиља. Дневната соба беше украсена со...