EXCLUSIVE MK

Tag : нејмар

НАСЛОВНА Шоу биз

Која е Бруна Бјанкарди, девојката со која Нејмар ќе има дете, врската ја криеја од јавноста

Angela
Нејмар и неговата девојка Бруна Бјанкарди неодамна открија дека ќе добијат дете, па нивната љубовна врска повторно го привлече интересот на јавноста. Бруна има 29 години и е родена во Сао Паоло. Студирала маркетинг. Се...