EXCLUSIVE MK

Tag : никола јокиќ

Кошарка НАСЛОВНА

Шоу на Јокиќ: Парадата е в четврток? О, не, требаше в четврток да бидам дома (ВИДЕО)

Angela
Србија го слави својот најголем кошаркарски син во моментов, Никола Јокиќ, а тој планираше веќе задутре да биде дома, во Сомбор, но ќе мора да причека малку и да го смени планот. Најкорисниот играч во...