EXCLUSIVE MK

Tag : николина пишек

НАСЛОВНА Шоу биз

ОВА Е „ПАМЕТНАТА“ ВИЛА НА НИКОЛИНА ПИШЕК ЗА КОЈА СЕ БОРИ НА СУД: Свекорот не попушта, внатре се е на копче – кога ќе го видите погледот се ќе ви стане јасно

Angela
Куќата на водителката Николина Пишек и нејзиниот покоен сопруг Видоје Ристовиќ која минатата година беше огласена за продажба по цена од 1.700.000 евра веќе е тргната од огласување и не може да се продаде. Имено...
НАСЛОВНА Шоу биз

После нејзиниот роденден имале секс, па заспале, кога таа подоцна се свртела веќе не дишел – љубовницата на Видоје побегнала од станот!

Angela
Историчарот на уметност и колекционер на антиквитети Видое Ристовиќ почина на 8 мај минатата година, а како што пишуваше Република.рс, почина на масата за масажа во салонот на неговата љубовница Данијела Б. Даниела Б. веќе...
НАСЛОВНА Шоу биз

ДРАМАТА КАКО ОД ШПАНСКА СЕРИЈА ПРОДОЛЖУВА – денес свекорот на вдовицата Николина Пишек со тврдење дека има список на мажи со кои спиела!

Angela
Николина Пишек одговори на заканите на нејзиниот свекор Миша Гроф дека ќе ја објави листата на нејзините љубовници. Помина повеќе од една година од смртта на историчарот на уметност, сопругот на популарната хрватска водителка Николина...
НАСЛОВНА Шоу биз

СИ ЈА ОТВОРИ ДУШАТА, ПА ОД ЗБОРОВИТЕ ЌЕ ПУКНЕ И КАМЕНОТ – Николина Пишек откри како дознала дека починал сопругот легнат врз друга жена!

Angela
Водителката ги потврди шпекулациите за околностите на смртта на нејзиниот покоен сопруг Видоје Ристовиќ. Николина ѝ ја отвори душата на колешката Татјана Јуриќ и призна дека освен што останала вдовица, била изневерена… Пред нешто повеќе...
НАСЛОВНА Шоу биз

Борба за наследството: Бившата сопруга на Видоје и свекорот Миша сакаат да ѝ ја земат куќата на Николина во Загреб

Angela
Бившата сопруга на Видоје Ристовиќ и неовиот татко Миша Гроф сакаат да ѝ ја земат куќата на Николина во Загреб, пренесоа хрватските медиуми. Николина веќе води неколку судски процеси против таткото на нејзиниот покоен сопруг....
НАСЛОВНА Шоу биз

Николина Пишек го посети гробот на сопругот – кога ќе видите што пишуваше во пораката која ја остави на споменикот ќе се наежите!

Angela
Српскиот историчар на уметноста Видоје Ристовиќ почина на 8 мај во Белград минатата година, а неговото семејство одржа помен во негова чест. Сопругата на Видоје, познатата водителка Николина Пишек вчера го посети неговиот гроб и...
Шоу биз

СВЕКОРОТ ЈА ОСТАВИЛ НА УЛИЦА ЗАЕДНО СО ЌЕРКАТА – водителката откри каков пекол преживеала по смртта на сопругот

Angela
Исповедта на познатата водителка е многу болна. Николина Пишек пред единаесет месеци доживеа голема трагедија, кога ненадејно почина нејзиниот сопруг Видоје Ристовиќ, но како што самата открива, набрзо сфатила дека тоа не е единственото мачење...