EXCLUSIVE MK

Tag : николија

НАСЛОВНА Шоу биз

САКАШЕ ДА ГИ ИМА ПРИРОДНИТЕ ГРАДИ НА НЕЈЗИНАТА МАЈКА ПА ЛЕГНА ПОД НОЖ – ќерката на легендарната пејачка непрепознатлива по операциите (ФОТО)

Angela
Николија Јовановиќ го привлече вниманието на медиумите како ќерка на фолк-ѕвездата Весна Змијанац и многу брзо се избори за своето место под сонцето. Меѓутоа, кога во 2011 година почна да го крои својот музички пат,...