EXCLUSIVE MK

Tag : Никол Шерцингер

НАСЛОВНА Шоу биз

Никол Шерцингер ги заборави Хамилтон и Димитров: Ќе се мажи за поранешниот рагбист Еванс (ФОТО)

Angela
Свадбени ѕвона за Никол Шерцингер, пејачката на Пусикет Долс. Уметницата преку социјалните мрежи го сподели предлогот за брак од нејзиниот партнер, поранешниот рагбист Том Еванс. По Формула 1 возачот (Луис Хамилтон) и тенисерот (Григор Димитров),...