EXCLUSIVE MK

Tag : нина бадриќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Го следеше примерот на Новак Ѓоковиќ: Нина Бадриќ изгледа совршено, еве какви промени во исхраната направила

Angela
Нина Бадриќ откри дека со помош на специјална диета успеала да ослабе дури 20 килограми. Убавата пејачка која зачекори во шестата деценија успеа да ги доведе во ред навиките, особено кога е исхраната во прашање....