EXCLUSIVE MK

Tag : нова вила

Фудбал

(ФОТО) Ќе ви се „слоши“ од новиот дом на Меси во Мајами: Со автомобил право во лифт

Angela
Еден од најдобрите фудбалери во светот, Аргентинецот Лионел Меси, по истекот на договорот со францускиот Пари Сен Жермен, кариерата ја продолжува на американскиот континент, каде потпиша договор со Интер Мајами, клуб во сопственост на Дејвид...