EXCLUSIVE MK

Tag : нова девојка

НАСЛОВНА Шоу биз

Огњен Амиџиќ објави фотографија од својата девојка од креветот: Еве каде моментално парот ужива (ФОТО)

Angela
Водителот Огњен Амиџиќ неодамна потврди дека е во врска со колешката Мина Наумовиќ. Таа во рамките на неговото шоу „Амиџи Шоу“ го води сегментот „Внимавај, Мина“, а веста дека тие двајца се заедно изненади многумина....
НАСЛОВНА Шоу биз

ЕДЕН ДЕТАЉ ГИ ОТКРИ – на поранешната на Амиџиќ нема да и биде добро кога ќе види што прави тој со новата девојка на ова место (ФОТО)

Angela
Огњен Амиџиќ има нова девојка и, според медиумите, тоа е Минa Наумовиќ, којa го води сегментот „Пази Мина“ во неговата емисија „Амиџи-шоу“. Како што пренесуваат медиумите, нивната врска трае веќе неколку месеци, поточно од моментот...
НАСЛОВНА Шоу биз

АМИЏИЌ ЗАЉУБЕН ПО РАЗВОДОТ: Оваа убавица е новата девојка на водителот (ФОТО)

Angela
По разводот со манекенката Данијела Димитровска, Огњен Амиџиќ стапил во врска со својата колешка Мина Наумовиќ, која го води делот „Пази Мина“ во неговата емисија „Амиџи шоу“. Од првата епизода од новата сезона, кога се...