EXCLUSIVE MK

Tag : новинарка

НАСЛОВНА Шоу биз

ВИДЕО: Најзгодната спортска новинарка Дилета Леота активно тренира и во бременоста

Angela
Една од најпознатите спортски новинарки Дилета Леота неодамна на својот Инстаграм профил сподели фотографии на кои напорно тренира. Откако во март ја сподели веста за првата бременост, Дилета Леота покажа дека не се откажува од...