EXCLUSIVE MK

Tag : ново момче

НАСЛОВНА Светот на познатите

Заљубена и среќна: Тејлор Свифт сликана со ново момче (ФОТО)

Angela
Откако пejaчката Тејлор Свифт раскина со долгогодишното момче Џо Алвин, продолжуваат гласините за тоа која е нејзината нова љубов, а се чини дека таа веќе веројатно и не ја крие својата љубов. Имено, поп-ѕвездата е...