EXCLUSIVE MK

Tag : одмор

НАСЛОВНА Шоу биз

Убавите сестри Беквалац не штедат на уживање: За одмор на ОВА место плаќаат 1.000 евра дневно (ВИДЕО)

Angela
Пејачката Наташа Беквалац ги спакува куферите и замина на одмор со својата сестра Кристина Беквалац. Тие две заминале на луксузно патување без своите деца, а како што пренесуваат тамошните медиуми, воопшто не штеделе за уживање....
Занимливости НАСЛОВНА

Турско Сен Тропе: Летувалиште на брегот на Егејското море кое има повеќе од 300 сончеви денови годишно

Angela
Во јужниот дел на истоимениот полуостров, на оддалеченост од околу 270 километри од Измир, се наоѓа малото пристаниште Бодрум кое е едно од најпопуларните турски летувалишта на брегот на Егејското море. Овој шармантен медитерански град...
НАСЛОВНА Шоу биз

ГРАДИТЕ ЕДВАЈ НЕ ИСПАДНАА – Дара Бубамара облече минијатурно бикини и „претера“ со зголемувањето на силиконите на Фотошоп (ФОТО)

Angela
Пејачката Дара Бубамара овие денови ужива на заслужен одмор во Бразил. Фановите на нејзиниот Инстаграм профил веќе со денови ги почестува со провокативни фотографии и видеа во бикини, а истото го направи и овој пат....