EXCLUSIVE MK

Tag : орла слоун

НАСЛОВНА Фудбал

Русокосата девојка ги „демнела“ играчите на Челси, па била осудена: Што им правела и како ги малтретирала? Била вистинска предаторка

Angela
Англиската тиктокерка Орла Слоун, осудена е поради вознемирување на тројца фудбалери од Челси. Русокосата која има многу следбеници на социјалните мрежи избегнала одење во затвор. Орла Слоун осудена е на 12 месеци затвор условно, плус...