EXCLUSIVE MK

Tag : паметна вила

НАСЛОВНА Шоу биз

ОВА Е „ПАМЕТНАТА“ ВИЛА НА НИКОЛИНА ПИШЕК ЗА КОЈА СЕ БОРИ НА СУД: Свекорот не попушта, внатре се е на копче – кога ќе го видите погледот се ќе ви стане јасно

Angela
Куќата на водителката Николина Пишек и нејзиниот покоен сопруг Видоје Ристовиќ која минатата година беше огласена за продажба по цена од 1.700.000 евра веќе е тргната од огласување и не може да се продаде. Имено...