EXCLUSIVE MK

Tag : папараци

НАСЛОВНА Светот на познатите

ХАОТИЧНО И ОПАСНО: Хари и Меган биле изложени на катастрофална бркотница на папараци со коли

Angela
Принцот Хари и неговата сопруга Меган биле вовлечени во опасна брканица со коли на папараци во Њујорк, што можело да резултира во „катастрофален“ исход, изјави нивниот портпарол. Кралскиот пар од Сасекс бил следен од фотографи...