EXCLUSIVE MK

Tag : пеп гвардиола

НАСЛОВНА Фудбал

Се венчале по 25 години љубов, таа со децата преживеала терористички напад: Која е сопругата на Пеп Гвардиола?

Angela
Пеп Гвардиола пред неколку дена му се придружи на ексклузивното друштво на фудбалски тренери кои дури 3 пати ја освоиле Лигата на шампионите. Тоа на Пеп претходно му успеа со неговата Барселона, за која и...