EXCLUSIVE MK

Tag : пејач

НАСЛОВНА Шоу биз

Мајката и бремената сопруга на трагично починатиот син на пејачот не биле на неговиот погреб денес – еве ја причината!

Angela
На градските гробишта во Сараево денеска е погребан Амир Беговиќ, син на пејачот Енис Беговиќ. Како што дознаваат медиумите на погребот нема да присуствуваат неговата мајка ниту пак сопруга која е бремена. Причината е тоа...
НАСЛОВНА Шоу биз

Џани го ожени синот, но наместо во невестата сите гледаа во неговата сопруга – нејзиното деколте „пукна“ пред папараците, па го прикриваше со раце цело време (ФОТО)

Angela
Српскиот пејач Радиша Трајковиќ Џани го ожени помладиот син Марко пред две години, но за вчера беше закажано црковната венчавка како и свадбата во ресторан со речиси целата естрада. Граѓанскиот брак се случил во декември...